SPAWALNICTWO

Spawalnictwo – profesjonalne doradztwo i nadzór

SPAWALNICTWO

DORADZTWO – NADZÓR

Spawalnictwo to dziedzina, która wymaga solidnego merytorycznego przygotowania. Szczególnie jeśli mowa o konstrukcjach inżynieryjnych, których właściwe wykonanie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników. Oprócz szerokiej oferty badań metodami nieniszczącymi, specjalizujemy się także w spawalnictwie. Uzyskaliśmy międzynarodowe certyfikaty IWE- Międzynarodowy Inżynier Spawalnik, co uprawnia nas do nadzorowania prac spawalniczych zgodnie z normą PN-EN ISO 14731.

W naszej ofercie znajdziesz działania związane z wsparciem procesów technologicznych w dziedzinie spawalnictwa. Szkolimy i egzaminujemy spawaczy, a także służymy doradztwem w kwestii projektowania i przygotowania konstrukcji spawanych. Nasze bogate doświadczenie w badaniach ultradźwiękowych oraz innych działaniach należących do grupy NDT uprawnia nas do wykonywania odbiorów obiektów spawanych. Prowadzimy także kontrolę ich stanu na dowolnych etapie eksploatacji.

Technologie spawania – wsparcie profesjonalistów

Działamy zgodnie z polskimi i europejskimi normami, dlatego jeśli szukasz doświadczonych fachowców, którzy oprócz szerokiej wiedzy mogą zaoferować Ci także sporządzenie wymaganej dokumentacji, zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy kompleksową pomoc w opracowaniu i uzyskaniu kwalifikowanej technologii spawania WPQR zgodnie z PN EN ISO 15614, a następnie w opracowaniu instrukcji spawania WPS zgodnie z PN EN ISO 15609. Służymy również fachową pomocą w certyfikacji oraz egzaminowaniu spawaczy zgodnie z PN EN ISO 9606. Pomagamy w przeglądzie projektu zgodnie z wymaganiami Klienta pod kątem normy PN-EN ISO 3834.

Prowadzimy doradztwo techniczne dotyczące wytwarzania konstrukcji spawanych od przygotowania detali, poprzez montaż do spawania i odbioru konstrukcji.

DLACZEGO MY ?

Dyspozycyjność 24H/7DNI

Kompetentny nadzór

Konkurencyjne ceny

Fachowe doradztwo

Adres

Ul. Szkolna 9, 43-180 Orzesze

E-mail:

biuro@stude.pl